دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398 ساعت 14:29

مشاغل مورد نیاز ترکیه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
مشاغل مورد نیاز ترکیه مشاغل مورد نیاز ترکیه

در این مقاله سعی داریم تا شما را با مشاغل مورد نیاز و پرطرفدار در ترکیه آشنا کنیم در ابتدا لازم بذکر است بدانیم که برای هر شغلی در ترکیه باید پروانه کار گرفته شود و به راحتی می توان ویزای کار گرفت اگر بخواهید دو شغل باشید باید دو پروانه بگیرید پس به ازای هر شغل پروانه کار مخصوص به خودش را دارد .

اگر سابقه هفت سال مجوز کار در ترکیه را داشته باشید می توانید برای اقامت دائم ترکیه اقدام کنید پس از اخذ اقامت دائم در ترکیه مجاز هستید بدون مجوز هر شغلی که دوست دارید انتخاب کنید .

برخی از مشاغل پر طرفدار

معلم زبان فرانسه

پرستار کودک

پزشک متخصص

کارگر فصلی در ترکیه

راهنمای تور

رسپشن هتل که به چند زبان مسلط است

جوشکاری زیردریا

خلبان

برنامه نویسی حرفه ای

افرادی قصد بازدید موقت از ترکیه  را دارند تا مشتریان کارهای تجاریشان را ملاقات کنند یا در مورد مسائل کاری بحث کنند می توانند ویزای توریستی بگیرند .

آمدن به ترکیه به منظور تحقیق در مورد موقعیت های راه اندازی کسب و کار می تواند عملاً از طریق ویزای توریستی انجام پذیرد افرادی که بر اساس یک برنامه از مدت قصد راه اندازی یا اداره کسب و کار شغلی در تریکه را دارند نیاز خوراهند داشت که برای یک پروانه کاری مشتفل اقدام کنند .

پروانه های کاری مستقل به سختی بدست می آیند مگر اینکه شما بخواهید برای افراد بومی ترکیه شغل های زیادی بوجود آورید بسیاری از مردم فکر می کنند که درخواست برای چنین ویزایی خیلی آسانتر از گرفتن پروانه های اقامت و شهروندی جدید 2017 بر اساس سرمایه گذاری با یک شخصی با مهارت بالا باشد .

بهترین و آسان ترین و سریع ترین راه افرادی که قصد کار آفرینی در ترکیه دارند راه اندازی و ثبت یک شرکت در ترکیه می باشد تا تا فعالیتهایشان را انجام بدهند و ضمن اینکه مدیر عامل شرکت مربوط هستند پروانه کاری دریافت می کنند .

ضمناً افرادی که مهارت بالا کار دارند می توانند کارت فیروزه ای دریافت کنند .

که شامل فعالیت های زیر می باشد

سرمایه گذار دارای صلاحیت خاص

افراد برجسته علمی و فرهنگی یا ورزشی

کارآفرینان بر ترکیه به ارتقاء فرهنگ ترکیه کمک می کنند .

افراد واجد شرایط می توانند پروانه کاری بی نهایتی را دریافت کنند و حتی می توانند برای همسر و فرزندان و دیگر افراد خانواد خود نیز اقامت دائم ترکیه را دریافت کنند این افراد از فرصت سربازی در ترکیه معاف هستند اما نمی توانند در ادارات دولتی استخدام شوند .

خواندن 143 دفعه
شهرزاد نحوی

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید