چرا ماسلاک اینوست؟

خانه تجارت، مشاوره و بازرگانی ایران و ترکیه جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از هموطن های گرامی که قصد خرید و مشاوره های تخصصی در زمینه سرمایه گذاری مسکن به همراه اقامت ترکیه را دارند آماده ارائه خدمت مختلف می باشد.

بخش املاک در ترکیه توجه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی از نقاط مختلف جهان به ویژه ایرانیان عزیز را به خود جلب کرده است. پس از تصویب قانون جدید در کشور ترکیه مبنی بر دریافت اقامت و تابعیت کشور ترکیه با سرمایه گذاری در بخش ملک، فرصت ها و تهدیدهای ویژه ای در این زمینه ایجاد شده است.

خانه تجارت، مشاوره و بازرگانی ایران و ترکیه جهت جلوگیری از این سوء استفاده ها از هموطنان عزیز اقدام به گسترش فعالیت بخش املاک خود با برند ماسلاک اینوست کرده است.

ماسلاک اینوست با قرار گرفتن در قلب تجاری استانبول، بسیاری از پروژه های موجود در استانبول و سراسر ترکیه را به صورت نمایندگی مستقیم و بدون دریافت هرگونه کمیسیون از مشتری پوشش داده و با تجارب خانه تجارت، مشاوره و بازرگانی ایران و ترکیه هموطنان را در زمینه دریافت اقامت، تابعیت و پاسپورت بدون هر گونه سوءاستفاده یاری می نماید.

تمرکز ما در ماسلاک اینوست منافع مشتریان و هدف ما حفاظت از حقوق آنها می باشد. از این رو شما میتوانید تمامی پروسه خرید ملک، دریافت اقامت، تابعیت، پاسپورت،ثبت شرکت، باز کردن حساب، سرمایه گذاری خود را به ما بسپارید.